28خرداد روز خلق حماسه ای دیگر است تا با حضور گسترده درانتخابات دشمنان نظام را مایوس کنیم

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی ودانشجویی دانشگاه، معاون فرهنگی ودانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند ضمن تبریک فرا رسیدن میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه (سلام ا... علیها) و حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) و دهه کرامت گفت:  بیست وهشتم خردادماه  روز تجلی همدلی و همزبانی و حضور گسترده ملت شریف ایران و روز خلق حماسه ای دیگر است که همانند ادوار گذشته عرصه انتخابات را به عنوان نماد مقبولیت نظام به منصه ظهور بگذاریم و نشان دهیم که در همه حال انقلاب شکوهمند اسلامی را از گزند دشمنان حفظ خواهیم کرد.

 

دکتر عباس جوادی ادامه داد: بنا به گفته علما وفقها، شرکت در انتخابات یک امر شرعی و عدم مشارکت در راس گناهان کبیره است پس بدون تردید در این برهه حساس و سرنوشت ساز، نقش و تاثیر دانشگاه و دانشگاهیان در روشنگری آحاد مردم برای انتخاب اصلح در صحنه انتخابات بر کسی پوشیده نیست.

وی افزود: دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی بیرجند همانگونه که در طول قریب به یکسال ونیم گذشته اهتمام کامل و جامع درمدیریت بیماری کرونا از بابت مسئولیت پذیری و حضور در صحنه داشته اند قطعا با مسئولیت پذیری لازم و با درک عمیق از شرایط امروز جامعه و با علم به تاثیر این حضور در پاسخ به اوامرداهیانه مقام معظم رهبری (مدظله) با حضور و مشارکت گسترده در انتخابات 28 خرداد و با انتخاب آگاهانه و عالمانه تمامی دشمنان نظام را که بر طبل کم رونقی و حضور حداقلی می کوبند مایوس خواهند کرد.

معاون فرهنگی ودانشجویی دانشگاه همچنین در پایان از عموم دانشگاهیان عزیز علوم پزشکی بیرجند ، همچنین مردم بزرگوار استان دعوت کرد تا بار دیگر، در انتخاباتی دیگر که نشانه جمهوریت این نظام درکنار اسلامیت آن است، حضوری پر شور داشته و شخص اصلح خود را انتخاب نمایند چرا که علاج دردهای مزمن کشور در انتخاب پرشور و حضور عمومی مردم و انتخاب اصلح و مناسب است.

منبع:
معاونت فرهنگی دانشجویی
تعداد بازدید:
862
تاریخ:
1400/03/24
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal